Θέλεις μια δωρεάν εφαρμογή μέσα από την οποία να μπορείς να ενημερώνεσαι live για τα αποτελέσματα των αγώνων; Τότε ίσως αξίζει να ρίξεις μια σύντομη ματιά στο FlashScore.gr. Πρόκειται για μια υπηρεσία στην οποία θα βρείτε περισσότερα από 45 σπορ και 6.000 διοργανώσεις παγκοσμίως.

flashscore

Το flashcore.gr είναι διαθέσιμο σε Android, IOS, υπάρχει web έκδοση το flashcore.gr, ενώ δεν απουσιάζει και από τις συσκευές της Huawei καθώς είναι διαθέσιμο στο AppGallery. Όπως δηλώνει η ομάδα πίσω από το FlashScore στο dwrean.net, τα live αποτελέσματα, χαρακτηρίζονται από εξαιρετικό συγχρονισμό, με την απόκλιση να μην ξεπερνά τα 1-2 δευτερόλεπτα.

Να πως το flashscore περιγράφει τις εφαρμογές του:

Με το FlashScore, δεν θα χάσετε γκολ ποτέ ξανά. Απλά επιλέξτε τους αγαπημένους σας αγώνες, ομάδες ή παίκτες σε οποιαδήποτε από τις 6000+ διοργανώσεις που καλύπτουμε. Οι ειδοποιήσεις μας έπειτα θα σας ενημερώσουν για κάθε σημαντική στιγμή του αγώνα.ΣΚΟΡ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ, ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ

• ΕΥΡΕΙΑ ΚΑΛΥΨΗ: Στην εφαρμογή μας μπορείτε να βρείτε ποδόσφαιρο, τένις, μπάσκετ, χόκεϊ, ράγκμπι και άλλα 33 αθλήματα. Καλύπτουμε 6000 διοργανώσεις από όλο τον κόσμο – μπορείτε να παρακολουθήσετε 1200+ διοργανώσεις μόνο στο ποδόσφαιρο!

• ΤΑΧΥΤΗΤΑ: Εάν σημειωθεί γκολ, βγει κόκκινη κάρτα, ολοκληρωθεί σετ ή περίοδος, θα το μάθετε ταυτόχρονα με το ζωντανό κοινό.

ΟΧΙ ΑΛΛΟΙ ΧΑΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ή ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ

• ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΕΣ: Μην σπαταλάτε το χρόνο σας και ακολουθήστε μόνο τους αγαπημένους σας αγώνες, τις ομάδες και τις διοργανώσεις

• ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ: Έναρξη αγώνα, συνθέσεις, γκολ – δεν θα χάσετε κανένα από αυτά ξανά. Απλά επιλέξτε τους αγαπημένους σας αγώνες και περιμένετε την κινητή συσκευή σας να σας ενημερώσει.

• ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΟΙ: Σας αρέσει να κάνετε εναλλαγή μεταξύ του υπολογιστή, του κινητού και του tablet σας; Είμαστε έτοιμοι για αυτό: ως εγγεγραμμένος χρήστης θα δείτε όλα τα εξατομικευμένα δεδομένα σας σε όλες τις συσκευές σας.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ

• LIVE ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: Δεν είναι δυνατή η παρακολούθηση του αγώνα στην τηλεόραση; Δεν υπάρχει πρόβλημα: παραμείνετε ενημερωμένοι με τη λεπτομερή ζωντανή περιγραφή κειμένου.

• ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ: Χρειάζεστε να γνωρίζετε τη σύνθεση πριν από την έναρξη του αγώνα; Τους έχουμε εκ των προτέρων. Και επίσης την προϊστορία ώστε να μπορείτε να ελέγξετε τον τρόπο με τον οποίο οι δύο ομάδες έχουν αναμετρηθεί μεταξύ τους στο παρελθόν.

• LIVE ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ: Ένα γκολ μπορεί να αλλάξει πολλά. Οι LIVE βαθμολογίες μας θα σας δείξουν αν ένα γκολ που σημειώθηκε έχει αλλάξει την κατάταξη του πρωταθλήματος, καθώς και τον τρέχοντα πίνακα των κορυφαίων σκόρερ.

Ακολουθήστε το Techmaniacs.gr στο Google News για να διαβάζετε πρώτοι όλα τα τεχνολογικά νέα. Ένας ακόμα τρόπος να μαθαίνετε τα πάντα πρώτοι είναι να προσθέσετε το Techmaniacs.gr στον RSS feeder σας χρησιμοποιώντας τον σύνδεσμο: https://techmaniacs.gr/feed/.